Administracja
Kim jesteśmy?

Informacje o nas

AlphaNet rozpoczęła świadczenie usług internetowych jako niezależny ISP w listopadzie 1997 roku w Katowicach i aktualnie należy do wiodących dostawców zaawansowanych technologii internetowych na rynku. Szybkość i niezawodność w działaniu, jak również profesjonalizm, nie tylko w zakresie poziomu oferowanych rozwiązań, ale także obsługi klienta ze strony operatora, to w sieci AlphaNet norma.

Oferujemy szerokie spektrum usług od prostych kont e-mail oraz standardowych serwerów wirtualnych, poprzez znakomite, samoobsługowe platformy wirtualne w pełni emulujące serwery fizyczne, do serwerów dedykowanych, które umożliwiają prowadzenie nawet najbardziej zaawansowanej działalności w sieci.

6 powodów dla których powinieneś nas wybrać

Jakość i doświadczenie

Doświadczenie jakie udało się nam nabyć w ciągu wielu lat świadczenia usług interne- towych, staramy się przekuwać w zadowolenie naszych klientów. Oferujemy wysokiej jakości know-how jednego z europejskich potentatów branży hostingowej, któremu zaufało już ponad sto tysięcy kontrahentów z całego świata.

Serwery usługowe

Zgodnie z przyjętą przez nas strategią rozwoju bazy sprzętowej, główny nacisk kładziemy na bezpieczeństwo i stabilność pracy serwerów. Dlatego też usługi naszych klientów obsłu- giwane są na najbardziej zaawansowanych technologicznie serwerach takich światowych producentów jak DELL, IBM, itp

Wsparcie klienta

Wykwalifikowany personel odpowie na Wasze pytania telefonicznie, za pośrednictwem chat'a czy pocztą elektroniczną od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 20:00.
Na stronie www dostępna jest Baza Wiedzy, w której znajdziecie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, instrukcje postępowania, wyjaśnienie specjalistycznych pojęć, itp.

Ciągły rozwój

Mając na uwadze stałe podnoszenie jakości oferowanych przez nas rozwiązań, prace nad rozwojem oprogramowania prowadzone są w sposób ciągły, co powoduje, że cyklicznie udostępniamy użytkownikom nowe wersje narzędzi o coraz wyższym standardzie i stale rosnących możliwościach.

Czyste reguły

Naszym klientom oferujemy przejrzyste i jasne rozwiązania oraz proste reguły: darmowe konta zakładane są w sposób automatyczny i można z nich korzystać w chwilę po wypełnieniu formularza, a płatne rozszerzenia udostępniane są od razu po zaksięgowaniu wpłaty.

Zaplecze techniczne

Nasza serwerownia to pomieszczenie klimaty- zowane, posiadające zapasowe źrodła zasilania oraz dodatkowe łącza dostępowe do sieci internet. Znajduje się na obiekcie strzeżonym i jest objęta 24 godz. dozorem technicznym przez 365 dni w roku.